Oferta:

Spedytor międzynarodowy z językiem niemieckim ( lokalizacja: Polska)
• Umowa o pracę
• Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
• Premia miesięczna, uzależniona od zrealizowania planów budżetowych
• Narzędzia do pracy: laptop, telefon
• Dużą samodzielność i swobodę podczas wykonywania zadań
• Możliwa praca Home Office.

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 2 lata
• Bardzo dobra (min. B2/C1) znajomość języka niemieckiego
• Umiejętność budowania długofalowych relacji, komunikatywność
• Umiejętność pracy pod presją czasu

Zakres obowiązków:
• Obsługa otrzymanych zleceń spedycyjnych
• Utrzymanie relacji z obecnymi klientami przez ofertowanie wysokiej jakości serwisu i reprezentowanie wysokiej kultury osobistej
• Pozyskiwanie nowych Klientów firmy poprzez aktywne rozmowy i stały monitoring segmentu klientów firmy
• Utrzymywanie długofalowych relacji z przewoźnikami poprzez partnerskie podejście współpracy
• Stałe raportowanie przełożonemu wyników pracy w sposób ustalony przez przełożonego

CV proszę wysłać na email: info@pezet.biz